Ã–VRIGT / Diverse / Vikskärm 14929172

nr 1492 9172

Vikskärm

rokokostil, 1800-tal, bemålad. Längd: 4x59, höjd: 103 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.400 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 26 september 2022
kl 19:33:52

26/9 19:20:36 1      Vinnande bud